Proč cestovat s námi

V Albánii jsme jako doma

Albánie je náš druhý domov, ve kterém mnozí trávíme více času než v České republice. Známe perfektně albánské prostředí, známe perfektně Albánii. Apartmány, které nabízíme k pronájmu, jsme všechny koupili a buď je stále vlastníme, nebo jsme je prodali zájemcům v České republice a nyní je pronajímáme.

Když vám říkáme, že pro vás zařídíme dovolenou na míru, nemyslíme tím, že rezervujeme hotel v zemi, kde jsme nikdy nebyli a kde vás necháme napospas místním průvodcům a obchodníkům. Ne, my jsme v Albánii jako doma a podle toho bude také vaše dovolená vypadat.

V Albánii jsme jako doma
Apartmány podle evropských standardů

Apartmány podle evropských standardů

Naše apartmány se nacházejí převážně na takzvané dračské riviéře. Tedy buď přímo v přístavním městě Drač, nebo na přilehlém pobřeží Jaderského moře. Připraveny jsou pro vás plně vybavené apartmány, ve kterých nechybí kuchyň s nádobím a všemi spotřebiči. Většina apartmánů disponuje terasou s výhledem na moře. 

Apartmány pro vás budou vždy plně připravené a uklizené. Pokud by se vám cokoliv porouchalo, jsme k dispozici prakticky nepřetržitě a zajistíme opravu či servis. 

Nabízíme apartmány, které splňují evropské standardy. Čeká vás příjemný komfort, na který jste v Evropě zvyklí. 

Máme dovolenou pro každého

Albánie nabízí pro každého něco. Ať už chcete strávit svoji vysněnou dovolenou relaxací na pláži a koupáním v moři, nebo byste raději cestovali, objevovali památky, chodili po horách a koupali se v některém z horských ledových jezer. 

V MyAlbania víme, jak pro vás dovolenou podle vašich představ naplánovat a zařídit. 

Pokud chcete většinu času strávit v klidu na pláži a na cesty se vydávat maximálně do přístavního města Drač, najdeme pro vás krásný apartmán doslova pár kroků od moře. Poradíme, kam si zajít na oběd či večeři, kde si dát skvělou kávu, do jaké cukrárny zajít na vynikající zákusky. 

Pokud jste ale naladěni na spíše aktivnější dovolenou, tak vám vedle komfortního ubytování v Drači nebo okolí nabídneme také mnoho výletů a cest po Albánii. Zařídíme vše od dopravy přes česky mluvícího průvodce až po stravování. V nabídce máme několik jednodenních výletů včetně návštěvy historických míst, nádherného kaňonu, starobylého klášteru či tureckého bazaru. Můžeme vás ale také vzít na výlet do krásných albánských hor s přespáním.

Máme dovolenou pro každého
Servis od A do Z

Servis od A do Z

Když budete chtít, postaráme se o vás téměř na každém kroku vaší dovolené. Počínaje pomocí s výběrem apartmánu, jeho rezervací a samozřejmě jeho přípravou na váš příjezd. 

Za poplatek 20 EUR vám zajistíme odvoz z letiště v hlavním městě Tirana až do vašeho apartmánu (cca 30 minut cesty). A samozřejmě také cestu zpět z místa ubytování na letiště.   

V naší nabídce nechybí také možnost česky mluvícího průvodce, který vám pomůže lépe a pohodlněji objevit krásy a historii Albánie. 

Rodiny s dětmi jistě ocení také službu hlídání dětí, kterou také nabízíme. Chcete si zajít v klidu na oběd nebo vzít svoji drahou polovičku na romantickou večeři? Není problém, o vaše děti u nás bude dobře postaráno. 

Pokud byste rádi využili některých služeb, které nabízí okolní hotely, například koupání v bazénu nebo snídaně, stačí se na nás obrátit. Vše za vás vyřídíme a domluvíme.

Naše společnost MyAlbania má nově vlastní kancelář přímo v Drači, jsme vám tedy prakticky neustále k dispozici, ať už máte jakékoliv přání. Rádi vás zde přivítáme i “jen” na kávu, při které se můžete na cokoliv zeptat a nechat se inspirovat našimi doporučeními na výlety a zážitky.