O společnosti

Objevili jsme pro Čechy Albánii

Objevili jsme pro Čechy Albánii

MyAlbania je společnost, která se od roku 2018 zabývá prodejem apartmánů v Albánii občanům České republiky a dalších středoevropských států. Doslova jsme pro Čechy objevili krásy Albánie, této skryté perly Jadranu. 

Od roku 2018 jsme se učili pohybovat na albánském realitním trhu, navazovali jsme kontakty, řešili veškerá povolení a formální stránku nákupu a prodeje nemovitostí v Albánii. Po důkladném průzkumu trhu a tamních podmínek jsme začali s nákupem apartmánů a jejich prodeje českým a dalším středoevropským klientům. 

V roce 2021 jsme již byli etablovanou společností v této oblasti. Zahájili jsme intenzivní osvětu v České republice, kde byla Albánie stále velkou neznámou. Češi začali stále více vnímat výhody nákupu vlastního apartmánu v Albánii, ať už pro vlastní využití nebo jako investici. 

Do dalšího roku jsme už vstupovali jako společnost, která v Albánii prodala více než 150 apartmánů. Pro naše klienty jsme zajistili a dál zajišťujeme bezpečný nákup apartmánu, kdy je provázíme celým procesem od vytipování vhodného apartmánu přes veškerý právní servis a zastoupení při koupi až po následný servis s pronajímáním a údržbou nemovitosti.

Zařizujeme dovolené na míru

Od roku 2022 jsme se rozhodli udělat další důležitý krok. Vytvořili jsme vlastní systém pronájmů a rezervací apartmánů, které vlastní naši klienti v Albánii. Na jedné webové stránce najdete veškerou naši nabídku. 

Naše služby ale nekončí “jen” u pronájmu apartmánu pro vaši dovolenou. My se vám o dovolenou kompletně postaráme. Nabízíme celou řadu služeb, jako jsou například zajištění dopravy z letiště / na letiště, hlídání dětí, výlety a zážitkové cesty, česky mluvící průvodce a tak dále. 

Pomáháme vám poznat krásu a pohostinnost Albánie.