Lokace Apartmánů

Curilla

Currila

Divoké pláže a málo turistů

Klidný konec města Durres na jeho severní části. Oblast vyhledávaná zejména místními obyvateli. Centrum města v dochozí vzdálenosti (20min.) Pískové pláže s kamennými moly tvořící hezké zátoky na které navazuje divoká příroda. Přístup k plážím je po nespevněné komunikaci. V odlehješí části, (cca. 2km) už naleznete i prázdné a divoké pláže bez turistů.

Zobrazit na mapě

Plazh

Plazh

Mestská část Durres (pravá Albánie)

Oblast města Durres a jeho meststká pláž, která se rozkládá od přístavu směrem na jih v délce cca. 4km. Písečná pláž s volným sestupem do moře, na kterou navazuje město se svým běžným životem. Nejoblíbenejší destinace pro mistní dovolenkáře. Zejména z důvodu dobré dostupnosti do centra města a kompletního zázemí z hlediska služeb a obchodů. Velice živá část kde večerní promenáda je tvořená z ulice vedle pláže, která je plná restaurací a různých atrakcí. Pokuď chcete poznat skutečnou Albanii, určite směřujte práve do této části.

Zobrazit na mapě

Shkëmbi i Kavajës

Shkëmbi i Kavajës

Plážová riviera

Typická plážová riviéra vhodná pro rodinnou dovolenou. Širová písečná pláž s volným sestupem do vody. Široká plážová promenáda plná restaurací a plážových barů. Ideální místo na klidnou dovolenou u moře. Českými turistami nejoblíbenejší plážová část v Durres. Ale pořád v dostupnosti do cetra města MHD, nebo taxíkem.

Zobrazit na mapě

Golem

Golem

Borovicový stín

Plážová riviéra s typickými borovicemi, které jí davají nezaměnitelný charakter. Hezká plážová riviéra s komletním dovolenkovým zázemí a výběrem různých atrakcí. V první linii jsou převažně hotely a jejich restaurace a bazény, ale uvítají vás a obslouží stějně rádi, jako by jste byli jejich ubytovaní hosté.

Zobrazit na mapě

Qeered

Qerret

Moderní evropské letovisko

Nejnovější plážová část. Vzdálená cca 14km od centra města Durres. Moderní evropské letovisko se špikovými službami a krásným prostředím a okouzlující promenádou. Horší dostupnost do města, pouze taxíkem.

Zobrazit na mapě

Cinco / Shkembi i Kavajes

Cinco / Shkembi i Kavajes

Moderní hotelový areál

Budovy apartmánu jsou součástí moderní hotelového areálu s komplexným zázemím, včetně bazénu a dětského hriště. Přímo  naproti skále Shkembi i Kavajes Ubytování v moderných kompletně zařízených apartmánech s možností využít stravovací služby a bazén hotelu za poplatek. Krásná široká písečná pláž s postupným vstupem do moře s množstvím vodních atrakcí.

Zobrazit na mapě